Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Krzysztoforowo - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

80 000 zł12 187 m² 6,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka leśna położona we wsi Krzysztoforowo gmina Sidra - Powierzchnia 1,2187ha , kształt rombu, wym. ok. 112m x 110m - Położona przy drodze gminnej - las liściasty, 40 letnia brzoza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Sidra

Sidra(Krzysztoforowo + 11 km)

99 000 zł1 619 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Poszukujesz działki pod budowę domu z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej na podlaskiej wsi dla Siebie i Swojej rodziny? Dobrze trafiłeś ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sokółka

Sokółka(Krzysztoforowo + 23 km)

2 500 000 zł6 474 m² 386,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod zabudowę wielorodzinną, jednorodzinną i szeregową. Na sprzedaż przestronna działka położona w osiedlu blokowym, w cichej i spokojnej dzielnicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sokółka

Sokółka(Krzysztoforowo + 23 km)

44 000 zł13 402 m² 3,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona ok 10 km od Sokółki. Działka rolna o wymiarach :36mx378m Klasoużytki : Ł IV- 0,8471 łv - 0,03599 W-łiv-0,1083 W-łv- 0,0249 Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Grodziszczany(Krzysztoforowo + 14 km)

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlana * we wsi grodziszczany * blisko różanegostoku *** Polecam działkę siedliskową / zagrodową na wymarzone miejsce do odpoczynku lub zamieszkania na stałe, pośród piękna przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Bobrowniki

Bobrowniki(Krzysztoforowo + 25 km)

232 750 zł33 259 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w otoczeniu lasów - Bobrowniki / Horczaki ( działka obok również do sprzedaży, oferta w innym ogłoszeniu) Na sprzedaż przestronna działka położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Orłowicze

Orłowicze(Krzysztoforowo + 20 km)

167 118 zł23 874 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość rolną położoną w m. Orłowicze, blisko granicy z m. Sokółka. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. W skład nieruchomości wchodzą działki: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bobrowniki

Bobrowniki(Krzysztoforowo + 25 km)

162 000 zł19 854 m² 8,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,9854 ha - okolice Bobrownik | gmina Sokółka ( działka obok również do sprzedaży, w innym ogłoszeniu) Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 19 854 m (1,9854 ha) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Bierniki

Bierniki(Krzysztoforowo + 4 km)

19 000 zł4 900 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka rolna 4900 M 2 *** Zapraszamy Państwa na prezentację działki położonej w gminie Sidra w woj. Podlaskim o łącznej powierzchni 4900 m2. Działka graniczy z rzeczką,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Sokółka

Sokółka(Krzysztoforowo + 23 km)

169 750 zł970 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 970 m2 z planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne w Sokółce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sokolany

Sokolany(Krzysztoforowo + 17 km)

60 000 zł2 100 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** przestronna działka na kolonii wsi*** okolice sokółki *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Sokolany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij